Tag: близнаци

Кристијано Роналдо доби ќерка

Кристијано Роналдо преку социјалните мрежи објави дека доби ќерка со неговата девојка Георгина Родригез.„Алана Мартина се роди. И Гео и Алана се супер, сите...

Бијонсе ги покажа близнаците

Пред еден месец Бијонсе на свет ги донесе близначињата Сер Картер и Руми.По породувањето, проследено со компликации, и мајката и дечињата се чувствуваат добро.Бијонсе деновиве...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот