Tag: чесен концепт

Заев: Ќе ги вратиме среќата и животот во Македонија!

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев денеска се обрати пред граѓаните на Пехчево и пред нив се обврза дека ќе ги врати среќата и животот...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот